Jasełka przedstawione przez pacjentów Beskidzkiego Centrum Zdrowia Psychicznego w Międzybrodziu Bialskim

7 luty był dniem wyjątkowym w naszej szkole - odwiedzili nas pacjenci BCZP w Międzybrodziu Bialskim

Po 4 lekcji zaproszono uczniów całej szkoły na przedstawienie jasełek, które odbyło się w sali gimnastycznej. Tam czekali na nas aktorzy. Świetnie ucharakteryzowani, ze starannością i dokładnością odgrywaliswoje role.

Piękne kolędy, śpiewane przez pacjentów przy akompaniamencie gitary, poruszyły nasze serca i zachęciły do wspólnego kolędowania.Nie zabrakło również dobrego humoru naszych gości. Nauczyciele, jak i uczniowie z ciekawością oglądali występ, który nagrodziliśmy brawami.

Po spektaklu goście zostali zaproszeni na obiad. Wolontariuszki z naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem obsługiwały „aktorów”.  Nie obyło się bez braw dla kuchni i obsługi.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną „wizytę”.

Zredagowała Agata Pantoł

kl. III gimnazjum.